Ta strona używa mechanizmu ciasteczek. Więcej informacji oraz przykład jego wyłączania dostępny jest na tej stronie. Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu ciasteczek.

Akceptuję

Aby poruszać się po menu za pomocą klawiatury wybierz odpowiednie menu za pomocą kombinacji klawiszy Shift+liczba. Np. Shift+1 dla menu górnego, a następnie użyj strzałek do poruszania się po menu.

Ukryj za pomocą ESC

Biuletyn Informacji Publicznej - Urzędu Gminy Suchy Las
Strona Główna
Nawigacja

ilość odwiedzin strony: 100118
ostatnia aktualizacja: 26.10.2017 13:43

Schemat organizacyjny

 

GMINNY OŚRODEK SPORTU

W SUCHYM LESIE

 

ADMINISTRACJA:

Dyrektor - Katarzyna Kustoń  tel. 61 8926 538

Główna Księgowa - Agnieszka Szymańska  tel. 61 8926 536

Kierownik Obiektów Sportowych (Hala GOS) - Leszek Rewers  tel. 505 120 068

Kierownik Obiektów Sportowych (Park Wodny) -Michał Piotrowski  tel. 61 8926 530, kom. 691 888 707             

Starszy Specjalista / Asystent - Agnieszka Nowotna  tel. 61 8926 535

Starszy Specjalista ds. Kadr, Płac i Księgowości - Bogumiła Wawer  tel. 61 8926 537

Specjalista ds. Kadr i Płac - Alicja Targosz-Cytrynowska  tel. 61 8926 537

Specjalista ds. Księgowości - Sylwia Łukomska  tel. 61 8926 537

Specjalista ds. Administracji Biurowej - Violetta Kofnyt  tel. 61 8926 540

Specjalista ds. Rozliczeń i Koordynowania Klubem Fitness - Magdalena Piątek

Specjalista ds. Nauki Pływania i Ratownictwa - Katarzyna Sowa tel. 61 8926 544, kom. 603111949

 

KASA:      tel. 61 8926 270

Kasjer - Bernadeta Węgrzak

Kasjer - Karolina Zielińska

Kasjer - Dorota Wojciechowska

Kasjer - Małgorzata Parzuchowska

Kasjer - Anna Sosnowska

Kasjer - Karolina Andrzejewska

Kasjer -

 

INSTRUKTORZY:

Instruktor Nauki Pływania - Joanna Krych

Instruktor Nauki Pływania - Robert Pomykała

Instruktor Nauki Pływania - Maksymilian Tutka

 

TECHNICY:

Konserwator Obiektów i Urządzeń Sportowych - Piotr Kmiecik

Konserwator Obiektów i Urządzeń Sportowych - Wojciech Mikołajczak

Konserwator Obiektów i Urządzeń Sportowych - Szymon Janka

Konserwator Obiektów i Urządzeń Sportowych - Piotr Wicherski

Konserwator Obiektów i Urządzeń Sportowych - Tomasz Hozenberg

Konserwator Obiektów i Urządzeń Sportowych - Michał Jujeczka

Konserwator Obiektów i Urządzeń Sportowych - Marcin Hofman

Konserwator Obiektów i Urządzeń Sportowych - Leszek Olejniczak

Konserwator Obiektów i Urządzeń Sportowych - Andrzej Maciejowski

Konserwator Obiektów i Urządzeń Sportowych - Dariusz Kofnyt

Konserwator Obiektów i Urządzeń Sportowych - Roland Kornatowski

Konserwator Obiektów i Urządzeń Sportowych - Rafał Jasiński

Konserwator Obiektów i Urządzeń Sportowych - Adam Petociński

Konserwator Obiektów i Urządzeń Sportowych - Jarosław Szarek

Konserwator Obiektów i Urządzeń Sportowych - Agnieszka Kornatowska

 

OBSŁUGA:

Pracownik gospodarczy - Justyna Andrzejewska

Pracownik gospodarczy - Małgorzata Grzywaczyk

Pracownik gospodarczy  - Monika Kaczalska

Pracownik gospodarczy  - Beata Kudlińska

Pracownik gospodarczy  - Urszula Nowak

Pracownik gospodarczy  - Jadwiga Piątek

Pracownik gospodarczy  - Justyna Solarska

Pracownik gospodarczy  - Lucyna Tamm

Pracownik gospodarczy  - Violetta Fraska

Pracownik gospodarczy  - Jacek Dłużewski

Pracownik gospodarczy  - Marian Nowak

Pracownik gospodarczy  - Tomasz Piotrowski

Pracownik gospodarczy  - Maja Płóciennik

 

FITNESS:    tel. 61 8125 028

Instruktor Klubu Fitness- Urszula Cetnarowicz

Instruktor Klubu Fitness - Mateusz Mielnik

Instruktor Klubu Fitness - Adam Dobroliński


Metryka

  • Autor wpisu: Agnieszka Nowotna
  • Data dodania: 26/10/2017 13:43
  • Autor ostatniej modyfikacji: Violetta Kofnyt
  • Data ostatniej modyfikacji: 26/10/2017 13:43
  • Liczba odsłon: 3154
  • Rejestr zmian tego elementu
Wersja XML Zapisz do PDF Drukuj

Dane kontaktowe

Gminny Ośrodek Sportu w Suchym Lesie

Dane adresowe

ul. Szkolna 20

62-002 Suchy Las

nr tel. 61-89-26-535

nr faksu 61-89-26-548

adres e'mail: [email protected]

Godziny urzędowania

7.30 - 15.30